Paralaksa tła

SurfBurger Politechnika

12 lipca 2017
Plaża Piekarza
Plaża Piekarza
29 listopada 2017
Falla Gdynia
Falla Gdynia
13 czerwca 2017

SurfBurger wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich głodomorów Trójmiasta i otwiera kolejne punkty w przeróżnych lokalizacjach. Tak, aby każdy mógł szybko, łatwo i przyjemnie wbić zęby w swoją ulubioną, wypasioną bułę. Tuż przy dworcu SKM Politechnika otwarto nowego SurfBurgera. 

Wystrój nawiązuje do pozostałych lokali Surfa. Luz, swoboda, nowoczesność. Dominują neutralne kolory i proste aranżacyjne rozwiązania.

 

W menu znajdziecie wszystko to, do czego już przez te kilka sezonów, przyzwyczaiła Was niejedna Surfowa ekipa. Buły w przeróżnych kombinacjach, z różnymi dodatkami i ze specjalnie przygotowywanymi sosami. Najprostszym połączeniem jest "Specjal", który stanowi bazę dla pozostałych zestawień. Znajdziecie tutaj burgery, których nazwy zależne są od konkretnego dodatku. W hamburgerze "Ostrym" znalazła się papryka chilli, jalapeno; w "Karmelu" norweski kozi brązowy ser karmelowy; w "Hawajskim" grillowany ananas; we "Włoskim" mozzarella; w "Que sera sera" dodatkowy kotlet z ciągnącego się sera. Można też liczyć na specjalne połączenia tak zwane "Burgery Miesiąca", czy też kombinacje stworzone przez szefa - "Burger Szefa". Oprócz burgerów zjecie belgijskie frytki, panierowany camembert, czy też mozzarella sticks. Są lemoniady, zdrowe napoje bez konserwantów i chemicznych dodatków.

Co tu zjecie?

Udostępnij, polub na Facebooku, pokaż nam, że to co robimy ma sens! Dzięki :-)

Godziny otwarcia

  • 11.00-22.00
  • 12.00-23.00
  • 12.00-22.00

  Ceny

  • 16/23zł
  • 6/9zł
  • 4/9zł

 

Wszystkim będzie miło jak skomentujesz :-)

;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Podziel się