Współpraca

Kim jesteśmy i kim są nasi czytelnicy?

     Testsmaku to działająca od 2014 roku strona internetowa opisująca/informująca o gastronomicznym stanie rzeczy w Trójmieście. To najbardziej popularny i opiniotwórczy blog / przewodnik po trójmiejskich restauracjach. Testsmaku to także największa zaangażowana, trójmiejska społeczność osób zainteresowanych jedzeniem poza domem oraz aktywnym spędzaniem czasu na mieście. Nasze profile społecznościowe przegoniły już nie jeden lokalny magazyn drukowany i z miesiąca na miesiąc stale rosną.

Przez ten okres zyskaliśmy sobie zaufanie sporego grona smakoszy, którzy za naszymi rekomendacjami podążają. Tego zaufania nigdy nie mamy zamiaru sprzedawać. Lokale, które chcemy polecić recenzją wybieramy sami i testujemy anonimowo. Istnieją natomiast inne możliwości zaistnienia na naszej stronie. Nasz katalog ciekawych lokali wraz z interaktywną trójmiejską Gastromapą lub inne możliwości wpisów na stronie. Jesteśmy elastyczni i możemy wspólnie stworzyć ciekawy kontent.

 
 
 

Statystyki

Statystyki za 2016 rok to wzrost odwiedzin naszej strony o 35% rok do roku.
wg. Google analytics 1.12.2015-1.12.2016

Ponad 580 tysięcy odsłon w 2016 roku

Demografia

Kim są czytelnicy?
 

Jakie formy współpracy możemy zaoferować?

  • Content marketing - przykład konkursu >>link<<
  • Opis nowego lokalu. - przykłady >>link<<
  • Wpis o nowym menu. - przykład >>link<<
  • Relacje z warsztatów i wydarzeń. - przykład >>link<<
  • Promocje miejsc poza Trójmiastem - przykład >>link<<

Zaznaczyć trzeba, że coś, co mielibyśmy opisać musi być na tyle dobre, abyśmy mogli to polecić naszym czytelnikom z czystym sumieniem.

 

Z katalogu najciekawszych lokali wraz z opcją mapy skorzystali:

Rosse Rosse, Seafood Station Sopot, Czarna Owca, Tarttoria, Koncept ,Fedde Bistro, Whiskey on the Rocks, Thao Thai Fusion, Long Street 52, UMAM Marina, Rada Miasta, Gorący Piec, Projekt36, Open Kitchen Gdynia, Limonka, Sopocki Młyn, FoodWine Gdynia, Dwa w Jednym, Cały Gaweł, Tapas Barcelona, Eliksir, Przystanek Orłowo, Tu'Gether, Biały Królik, Serio, SurBurger, Tako, Czekoladowy Młyn.

 

Testsmaku w mediach

Współpracujemy z:

Pin It on Pinterest